Opinie uczniów

Dodaj swoją opinie o Maturamax! :)


 Imię (pole obowiązkowe) *
 Email
 WWW
 Opinia (pole obowiązkowe) *
*

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe.
captcha

(18)
>
(18) Dagmara
Sun, 10 September 2017 14:39:19 +0000
email

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zajęcia z panią profesor Beatą Pławińską miały ogromny wpływ na mój wynik maturalny. Zajęcia prowadzone są regularnie, porządnie i z dyscypliną. Bardzo dużo materiałów jest udostępnianych uczniom - za równo tych do nauki jak i zadań maturalnych koniecznych do rozwiązania na następną lekcję. Tryb zajęć zmusza do nauki, co jest ogromnym plusem, bo bardzo motywuje do regularnej pracy. Między innymi dzięki temu w październiku zaczynam studia o kierunku lekarskim na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wspólną pracę! Zajęcia będę wspominać fantastycznie, gdyż poświęcony na nie czas był tego w 100% warty!

(17) Zuzia
Sun, 2 July 2017 10:14:58 +0000
email

Dziękuję za wszystko , wynik mojej matury nawet mnie zaskoczył (oczywiście pozytywnie), jest Pani cudownym nauczycielem który nawet małpie wytłumaczyłby najtrudniejsze zagadnienia biologiczne ;) Każdemu życzę tak wspaniałego i oddanego nauczyciela !!!
Pozdrawiam Zuzia

(16) Ewa
Fri, 30 June 2017 21:17:46 +0000

Pani Beatko!
Jakakolwiek opinia nie będzie wystarczająca by wyrazić moją wdzięczność. Nigdy nie zapomnę ile czasu nam Pani poświęciła. W końcu ktoś nauczył mnie jak "myśleć", a nie tylko dyktował definicje. Jest pani nauczycielem z prawdziwego zdarzenia. Dziękuje za wszystko! Jest Pani niesamowita !
Ewa

(15) Szymon
Sun, 3 August 2014 23:29:33 +0000

Pani Beatko!
Dziekuje bardzo za nauczenie mnie wszystkiego i za moj cudowny wynik.
zycze samych takich uczniow jak ja, a wszystkim uczniow takich nauczycieli jak Pani.
w sumie szkoda ze dobrze napisalem ta mature i juz nei bede na kartuska we wtorki przychodzil.


ave motylki,
szymon

(14) Klaudia
Mon, 14 July 2014 15:53:21 +0000

DZIĘKUJĘ. Dziękuję Pani Beatko za wszystkie cenne wskazówki, motywację i przekazaną wiedzę. Zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny a Pani Beata to prawdziwy fachowiec w swoim zawodzie. Dzięki zajęciom z biologii nie tylko pogłębiłam swoją wiedzę, ale także nauczyłam się odpowiadać na pytania maturalne, co bardzo pomogło mi na maturze. Nie da się ukryć, że swój sukces zawdzięczam zajęciom i Pani Beacie- zorganizowanej, wymagającej a zarazem przesympatycznej osobie. Polecam!

(13) Aneta
Sat, 12 July 2014 17:28:57 +0000
email

Pani Beatka to niesamowita nauczycielka ale również człowiek. Jest wymagająca, od każdego wyciąga maximum możliwości. Na zajęciach przekazuje informację, które często są omijane przez nauczycieli w liceum a które niestety często pojawiają się na maturze. GORĄCO POLECAM- NAJLEPSZY WYBÓR!
Jeszcze raz dziękuję Pani za wszystko :)

(12) Martyna
Sun, 4 December 2011 17:14:51 +0000

Zajęcia super super super, pozwoliły mi usystematyzować i uzupełnić całą wiedzę biologiczną tak, że matura nagle wydała się znacznie prostszą. Pani Beata to przemiły, życzliwy i ciepły nauczyciel, który potrafi prowadzić zajęcia w przyjaznej atmosferze i jednocześnie wymagać i ciągle zmuszać do pracy, dzięki czemu zajęcia są bardzo efektywne. Śmiało mogę powiedzieć, że to w dużej części jej zasługa, że jestem teraz studentką pierwszego roku medycyny. Polecam gorąco!!!



(11) Agnieszka
Thu, 9 September 2010 19:26:07 +0000

Bardzo dziękuję za przekazaną wiedzę. dzieki pani Beacie jestem teraz studentą medycyny na Akademi Medycznej we Wrocławiu, ale mogłam sobie wybierać uczelnie, bo przyjeli mnie właściwie wszędzie. Polecam gorąco. Pani Beata jest osobą kompetentną, konsekwentną i ma dobry kontakt z uczniem.



(10) Magda, Ania, Gosia i Marek
Wed, 19 May 2010 13:25:56 +0000

Kochana Pani Beatko! Dziękujemy za ciągłą motywacje do pracy, zawsze solidne przygotowanie, profesjonalne podejście do uczniów i nauczanego przedmiotu. Zaraziła nas pani swoją pozytywną energią i pasją do biologii :) Gdyby nie Pani starania nie poradzilibyśmy sobie tak z opanowaniem całości materiału do matury. Sympatyczna atmosfera i zawsze rzetelne przygotowanie materiałów sprawiło, że biologia stała się naszym przyjacielem. Dziękujemy za wszystko ! Zasługuje Pani na medal! :)



(9) Barbara
Tue, 12 May 2009 19:33:49 +0000

Ja osobiście mogę potwierdzić ze zajęcia z panią Beatką są bardzo profesjonalne i w sposób jakim są prowadzone można wiele się nauczyć :) ja dzięki tym zajęciom wiele się nauczyłam:) i jestem bardzo wdzięczna za to że miała Pani tyle cierpliwości sprawdzając moje prace:) dziękuję i polecam:)



>